Udlej dit sommerhus gratis på netnyhederne.dk

| Skrevet af redaktion den 12. juli 2012 - 6:59

Dagens.dk nyhedsbrev

Hold dig opdateret med seneste tophistorier fra ind- og udland.

Tilmeld dig nyhedsbrev fra Dagens.dk, og få det daglige overblik over nyheder, sport og underholdning.

Tilmeld dig her.

Badebro. Foto: Netnyhederne.dk

Er du den heldige ejer af et sommerhus, og vil du gerne leje det ud? Så find dine lejere her på netnyhederne.dk. Ganske gratis kan du oprette en annonce, og det koster dig ikke noget - hverken nu eller senere. Vi etablerer blot kontakten mellem dig og lejerne - og I aftaler selv videre. Det blander vi os ikke i. Det eneste du skal gøre er, at sende en kort beskrivelse af dit hus, pris, billeder og hvodan lejerne kan få fat på dig. Så lægger vi din annonce ud her på sitet. Du sender dine informationer til vores mail: netnyhederne@live.dk  

Deltag i debatten

Krimi

25. maj 2013

En britisk dyrepasser, der blev angrebet af tigre i en dyrepark, er død af sine kvæstelser, oplyser politiet lørdag.

Sport

24. maj 2013

FCM vandt også den anden DM-finale mod Team Tvis Holstebro og tog dermed guld for anden gang på tre år.

Ferie og rejse

24. maj 2013

Danskernes foretrkne feriemål er Tyrkiet, Grækenland og Mallorca. Star Tour giver nu hemmelige tips til rejsen.

Underholdning

25. maj 2013

Dagen har navn efter pave Urban, der blev halshugget omkring år 230. Ifølge de gamle almanakker begynder sommeren i dag.

Business

24. maj 2013

Statens skraldespandsselskab, Finansiel Stabilitet, sætter nu Cantobank til salg efter kun et par måneders ejerskab.

Politik

25. maj 2013

Dansk Folkeparti vil kun indgå aftale om folkeskolen, hvis regeringen dropper planer om at give kommuner adgang til at oprette internationale skoler. Erhvervslivet tager sig til hovedet – ligesom V og K.

Kultur

23. maj 2013

Københavns lokalpolitikere har vedtaget, at busser i hovedstaden skal køre med regnbueflag under pride-festivalen i august.

Teknologi

24. maj 2013

Erhvervsminister Annette Vilhelmsen vil ikke indføre dansk mærkningsordning, der skal vise kvaliteten på mobiltelefoners antenner.